KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14995489
nr 1499 5489
Cirano Castelfranchi
(1912-1973), Italien
Oljemålning, Gård. Signerad. Olja på pannå, 48x68 cm, yttermått inklusive ram: 63x83 cm
Cirano Castelfranchi, italiensk bildkonstnär född 1912, död 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:37:07
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Cirano Castelfranchi
Läs mer om Cirano Castelfranchi